Setret.com Hakkında


Setret, tesettürlü hanımların hayatını kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş bir projedir. Tüm tesettür giyim sitelerini tek noktada toplar. Markası ne olursa olsun tam istediğiniz gibi bir elbiseyi en hızlı şekilde bulmanızı sağlar. Almak istediğiniz elbisenin rengine, özelliklerine, fiyatına her sitede tekrar tekrar bakmak yerine Setret.com'dan bakabilir ve tüm markalardaki istediğiniz özellikteki elbiselere ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünün üzerine tıklarsınız ve doğrudan ürünün satıldığı siteye yönlenmiş olursunuz. Buradan da kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

Setret’i kullanan tesettürlü hanımlar, online alışverişlerinin SETRET öncesi ve SETRET sonrası diye ayırdılar. Artık, siz de bu fark ile alışveriş yapmanın keyfini çıkarın. Keyifli alışverişler...Öneri, istek ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Bize mail atmaktan çekinmeyin: [email protected]
Siz de sitenizin setret.com’da yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Siteniz uygunsa ekibimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır.

Yukarı