Tesettür Abiye Fiyatları

Düğünlerin maliyeti sadece düğün sahiplerine olmuyor. Yakın akraba ve çevreleri de bazı güzel maliyetlerin altına giriyor. Mesela kardeşi evlenecek olan bir hanımın kardeşinin düğününde en şık kişilerden olmak istemesi en doğal hakkı diye düşünüyoruz J Böyle durumlarda da kesenin ağzını biraz açmak gerekebiliyor. Bu da maliyet ve fazla TL olarak geri dönüş yapabilmekte.  Ama online satışın Türkiye’de de gelişmesinden dolayı herkes kendi mali durumuna göre güzel kıyafetleri ucuza bulabilmekteler.

Şu an aktif satışta olan abiye fiyatları 79,90TL’den başlamakta. Çok özel tasarım kıyafetlerde ise çok pahalı ürünler olabilmekte. 1000TL’nin üzerinde de abiyeler var. Yine şu an aktif satışta olan zehrace markasına ait bir abiye 1145TL. Yine Pınar Şems, Gamze Özkul, Dersaadet, Minel Aşk gibi tasarım markaları da yine güzel tasarımları olan fakat biraz pahalı ürünleri var.

Genç Tesettür Abiye Modelleri

Özel günlerin, özel davetlerin gençler tarafından daha heyecanla karşılaşılandığı bilinen bir gerçek. Bu da çok doğal bir durum. Gençler, daha şık, daha parıltılı, ışıl ışıl, içlerindeki heyecanı dışa yansıtacak şekilde olan kıyafetleri giyerek göz doldurmak isterler. Yaşı biraz ilerleyen kişilerden de hissettikleri yaşı genç olanlar vardır. Zaten kişi olduğu yaşta değil de hissettiği yaştadır :)

Mevzuyu dağıtmadan önerebileceğimiz genç tesettür abiyelere göz atalım.

Genç Pınar Şems Abiye

Üstteki parıltılı modeli ile beraber alttaki eteğin rengin uyumu gerçekten göz kamaştırıyor.

   Minel Aşk Abiye Pudra rengi, güzel açık bir renk. Hafif bir makyaj ile bu abiyeyi giyerek güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Açık renk olması hafif bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. Kıyafet olarak da sizi muhtemelen biraz daha zayıf gösterecektir.

Genç Tesettür Abiye

Bu kıyafet de yine açık pudra renginde. Balık abiye modelinde. Eğer biraz daha zayıfsanız bu tarz bir kıyafet size çok yakışacaktır. 

Sadece 3 tane ekledik buraya. Daha çok çeşit ve güzellerine yukarı bakarak ulaşabilirsiniz. 

Pınar Şems Abiye 2019 Modelleri

Pınar şems, tesettür giyim sektörüne girdikten sonra yapmış olduğu tasarımlarla herkesin gönlünde taht kurdu. Gerçekten çok şık ve özgün tasarımlara sahip. Sektörün en iyi tasarımcılarından biridir. Yine Pınar Şems ile beraber tarzı biraz birbirlerine yakın olan Gamze Özkul markası da vardır.

Pınar Şems abiye modellerini online satış ile satın alabileceğiniz gibi birçok fiziksel butikte de bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Neredeyse fenomen haline gelen harem modeli de buradan sizinle paylaşmak istiyoruz.

Harem Abiye

Büyük Beden Tesettür Abiyeler

Büyük beden olmak bazen zor olabiliyor. Hele ki, kıyafet bulmaya gelince çok fazla zorlukla karşılaşılabiliyor. Ama neyse ki online alışveriş ile birlikte modanisa, sefamerve gibi firmalar tesettürlü hanımlar için büyük beden elbiseler de ürettiriyorlar.

54 ve hatta 56 beden tesettür abiye elbiselere artık çok daha kolay şekilde ulaşılabilmekte. Böyle olunca da bize düşen güzel modeller arasından istediğimizi, beğendiğimizi satın almak olacaktır.

Not: Eğer büyük beden kıyafet arıyorsanız kilo vermenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kilo, ne yazık ki neredeyse tüm hastalıkların başını çekiyor. Yediklerinize dikkat ederek ve spor yaparak fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün. Şeker, şekerli ve unlu mamülleri keserek hemen şimdi iyi bir rejime başlayabilirsiniz.

Yukarı