Genç, büyük beden, normal beden, boydan,balık, dantelli, hamile, jakarlı, kadife,kot, şifon,triko gibi modeller minel aşk, puane, nihan, kayra, selma sarı desing, refka' nın tasarımlarıyla Setret.com'da anında en ucuza online satın alabilirsiniz.


Tesettür Elbise Model Ve Fiyatları


Yazın dış giyim olarak tercih edilen elbiseler sonbahar ve kış aylarında içe giyilerek her mevsim kullanım imkânı sunmaktadır. Yazın boydan, kot, şifon, spor elbiseler; kış ve baharlarda kadife, triko elbiseler vazgeçilmez hâle geliyor. Ayrıca rahatlığı, şıklığı ve kombin kolaylığıyla tesettürlü hanımların gözdesi. Elbisenizi sade bir şekilde kombinleyip kullanabileceğiniz gibi ayakkabı-çanta-takı üçlemesiyle daha üst seviyelere çıkarıp klasik görünümle bir modacı edasıyla dolaşabilirsiniz. Hâl böyle olunca tesettülü elbiseler olmazsa olmazlardan. Bu şıklığı ve rahatlığı elde etmek içın maliyeli ve fazla TL harcayacağınız elbiseler almanıza gerek yok. Size sunduğumuz kolay satın alma ve indirim fırsatlarıyla dilediğiniz elbiseyi ucuza sahip olabilirsiniz. Alt- üst ayrı fiyat vermek yerine 19.90 TL'den başlayan elbise modellerimizle tarzınızı bir bütünde konuşturun. Abiye elbise modelleri de bu kategoride olduğundan 1000 TL nin üzetinde fiyatlar görebilirsiniz. Giyeceğiniz mekâna göre tarcih sizin tabi ki :) daha casual bir görünüm isterseniz cebinizi yakmayacak fiyatlarlada elbiseler bulabilirsiniz.


Genç Tesettür Elbise Modelleri


Gençler ve kendini genç hissedenler güzel ve şık giyinmek en çok size yakışıyor. Modayı yakından takip ederek kendinize yakışanı iyi biliyorsunuz. Bundan dolayı tesettür elbise modelleri gençlerin trenlerinden. Enerjik, heyecanlı ve dinamik gençlerimize kot, spor gibi elbiselerle günlük giyimde rahatlık sağlarken ;kadife, şifon, jakarlı, dantelli elbise modelleriyle daha klas bir görünüm elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Bir çok kombinasyonla okula,işe, belki ufak bir davete giderken giyebileceğiniz elbiseler size kolaylık, rahatlık sağlayacak.

Yukarı