Tunikler günlük yaşamın ve bazen de davetlerin kurtarıcı parçalarındandır. Bir çok model ve çeşitte tunikler her dönem piyasaya girmekte. Online sitelerde satılanlar da gayet güzel ve uygun fiyatlı olmakta. Sefamerve tunik modelleri, modanisa tunikler, tesettüralemi'nin uygun fiyatları ile hanımların kendini tutmaları biraz zor oluyor :) Yazlık, kışlık, spor, sade, yarasa kol tüm modellerle istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 2019 yılında da yeni tasarımlar, incili modeller, payetli modeller dikkatleri çekmekte. Yukarıda tüm sitelerdekiler tek noktada. Burada da şıklardan birkaç model daha ekledik. 

incili tunik   Nakışlı Tunik

2019 Tesettür Abiye Modelleri

Abiyeler, özel günlerin vaz geçilmezleri. Heyecanlı nişan merasimleri, mutluluğa ilk adım olan nikah merasimleri, akraba, eş, dost, komşu herkesin olduğu düğünler, onca yılların yükünün atıldığı mezuniyet günleri... Siz şu an hangi özel gününüz için bir abiye bakıyorsunuz? 2019 yılında da tüm tasarımcılar gibi Pınar Şems de çok güzel koleksiyonlar çıkarmakta. Ucuz fiyatlar, genç modeller, büyük beden ve normal bedenler tüm tesettür abiye online satış siteleri burada. 

Pınar şemsin abiye modellerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Tesettür Giyim Elbise

Elbise de hem günlük yaşamda hem de özel günlerde kullanılan güzel parçalardandır. Gençler, hamile hanımlar, büyük bedenler ve diğer tüm ihtiyaçlar için üretilmektedir. En popüler online satış yapan siteler: sefamerve, modanisa, tozlu ve tesettüralemi modelleridir. Buradan tesettür elbise modelleri ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kot Elbise Nakışlı Elbise Modanisa Elbise

Armine Tesettür Giyim

Tesettürlü hanımların en çok sevdiği tesettür giyim markalarından biri de arminedir. Türkiye'de birçok noktada fiziksel mağazaları vardır. Aynı zaman da online olarak da ürünleri satılmaktadır. Elbise, etek, eşarp, abiye, kap, manto, yeni sezon ve outlet tüm modeller mevcut. Sizin tercih ettiğiniz diğer markalar neler? 

Yukarı